Zoek je een bedrijfsuitje voor een bouwbedrijf of infrastructuurbedrijf? Bij Schrootstrijd draait het om techniek, samenwerking, hergebruik en praktisch bouwen.
Bouw en infrastructuurbedrijven weten als geen ander wat samenwerken betekent. Op de bouwplaats, langs de weg, in de planning, bij engineering en op kantoor moet alles op elkaar aansluiten. Een goed resultaat ontstaat pas wanneer mensen elkaar begrijpen, afspraken nakomen en samen praktisch blijven denken.
Juist daarom past Schrootstrijd goed als bedrijfsuitje voor bouw en infrastructuurbedrijven. Geen standaard activiteit waarbij u vooral zit of luistert, maar een stoere werkplaats waar teams zelf aan de slag gaan. Met schroot, gereedschap en hergebruikte materialen bouwen collega’s samen aan een voertuig, kunstwerk of andere creatieve constructie.
Van bouwplaats naar werkplaats
In de bouw en infrastructuur draait veel om doen. Plannen zijn belangrijk, maar uiteindelijk moet het in de praktijk kloppen. Tijdens Schrootstrijd komt datzelfde principe terug.
Teams krijgen een opdracht en gaan daarna zelf bouwen. Er moet worden nagedacht over materiaal, stevigheid, vorm, taakverdeling en uitvoering. Een idee kan nog zo goed zijn, maar het moet ook echt gemaakt worden.
Dat maakt Schrootstrijd herkenbaar voor mensen uit de bouw en infra. Het is praktisch, actief en resultaatgericht.
Samenwerking tussen kantoor en uitvoering
Binnen bouw en infrastructuurbedrijven werken vaak veel verschillende mensen samen. Denk aan uitvoerders, werkvoorbereiders, projectleiders, calculators, engineers, monteurs, planners en kantoorteams.
Tijdens Schrootstrijd verdwijnen de vaste rollen even naar de achtergrond. Iedereen staat samen in de werkplaats en moet bijdragen aan hetzelfde resultaat. De technische doener, de creatieve denker en de organisator zijn allemaal nodig.
Dat zorgt voor nieuwe verbinding tussen collega’s die elkaar normaal misschien vooral spreken via planning, mail of projectoverleg.
Techniek, creativiteit en gezond verstand
Schrootstrijd past bij teams die graag praktisch bezig zijn. U werkt met echte materialen en gereedschappen. Er moet worden gemeten, gepast, gebouwd, getest en verbeterd.
Tegelijkertijd vraagt de opdracht om creativiteit. Het materiaal ligt niet kant en klaar klaar. U moet kijken wat mogelijk is met wat er beschikbaar is. Een oud stuk metaal, een buis, een wiel of een plaat kan ineens een belangrijk onderdeel worden van het eindresultaat.
Juist die combinatie van techniek en creativiteit maakt het bedrijfsuitje verrassend leuk.
Hergebruik als sterk thema
In de bouw en infrastructuur wordt duurzaamheid steeds belangrijker. Denk aan circulair bouwen, slim materiaalgebruik, minder verspilling en bewuster omgaan met grondstoffen.
Bij Schrootstrijd wordt hergebruik heel tastbaar. Oude materialen krijgen een tweede leven. Wat eerst afval leek, wordt onderdeel van iets nieuws. Daardoor sluit de activiteit goed aan bij bedrijven die duurzaamheid en circulariteit belangrijk vinden.
Het mooie is dat dit niet zwaar of belerend wordt. U ervaart het gewoon door te doen.
Competitie voor teams die van aanpakken houden
Veel bouw en infrastructuurteams houden wel van een beetje strijd. Daarom kan Schrootstrijd worden afgesloten met een wedstrijd. Welk team heeft het slimste ontwerp? Welke constructie werkt het best? Wie bouwt het stevigst of het meest creatief?
Die competitie zorgt voor energie en humor. Teams willen winnen, maar ondertussen draait het vooral om samenwerken, proberen en plezier maken.
Geschikt voor kleine en grote groepen
Schrootstrijd is geschikt voor kleine teams, afdelingen en grotere groepen. Kleine groepen kunnen intensief samenwerken aan één opdracht. Grotere groepen worden verdeeld in teams, zodat iedereen actief betrokken blijft.
Voor bedrijven in de bouw en infrastructuur is dat handig. Of u nu met een projectteam, uitvoerdersgroep, kantoorafdeling of het hele bedrijf komt, het programma kan worden afgestemd op de groep.
Combineer met vergadering, ontbijt, lunch of borrel
Een bedrijfsuitje voor bouw en infrastructuurbedrijven kan goed worden gecombineerd met een inhoudelijk programma. Denk aan een veiligheidsbijeenkomst, projectafsluiting, teamoverleg, presentatie of jaarstart.
Daarna gaat het team de werkplaats in voor Schrootstrijd. Ook een ontbijt, lunch, borrel of diner kan onderdeel zijn van de dag. Zo ontstaat een complete teamdag met inhoud, actie en gezelligheid.
Bedrijfsuitje voor bouw en infrastructuurbedrijven in Gelderland
Schrootstrijd ligt in Dieren, goed bereikbaar vanuit Arnhem, Apeldoorn, Zutphen en de Veluwe. Voor bouwbedrijven, infrabedrijven, aannemers, installatiebedrijven en technische projectorganisaties uit Gelderland en omgeving is het een originele locatie voor een bedrijfsuitje.
De sfeer van de werkplaats past goed bij bedrijven die houden van aanpakken. Geen gladde standaardlocatie, maar een plek waar gebouwd, geprobeerd en samengewerkt wordt.
Samen bouwen aan een sterker team
Een goed bouw of infrastructuurproject vraagt om vertrouwen, communicatie en vakmanschap. Bij Schrootstrijd komen die eigenschappen samen in een actief bedrijfsuitje.
Uw team werkt met hergebruikte materialen, gebruikt gereedschap, denkt praktisch na en bouwt samen aan iets nieuws. Precies zoals in de dagelijkse praktijk, maar dan met meer ruimte voor humor, creativiteit en ontspanning.
Zoekt u een bedrijfsuitje voor een bouwbedrijf of infrastructuurbedrijf dat past bij techniek, samenwerking en aanpakken? Dan is Schrootstrijd een stoere en passende keuze.
